Rollrent.pl wypożyczalnia rowerów hulajnóg i motocykli jest już w Narolu

 Narol jest pierwszą miejscowością w powiecie lubaczowskim ,w której uruchomiona została wysoce innowacyjna, bezobsługowa wypożyczalnia rowerów, hulajnóg elektrycznych i elektrycznych motocykli z surron. Projekt pollrent.pl to sieć punktów wynajmu pojazdów rozsianych na terenie Roztocza, który umożliwia bezobsługowy wynajem zarówno rowerów, hulajnóg elektrycznych jak również elektrycznych motocykli crossowych suron. Powstanie wypożyczalni rowerów na terenie gminy Narol jest odpowiedzią na spore zapotrzebowanie turystów przybywających do miasta. Infrastruktura umożliwiająca uprawianie turystyki rowerowej  jest tu doskonale rozwinięta. W okolicach Narola znajdziemy wiele rowerowych ścieżek i szlaków. Wszystkie są szczegółowo oznaczone a na ich  trasie znaleźć można wszystkie najciekawsze atrakcje turystyczne okolicy. Przez gminę Narol przebiega również najbardziej popularny szlak rowerowy Polski Wschodniej Green Velo.

Wynajem rowerów hulajnóg elektrycznych i motocykli w gminie Narol

 Wypożyczalnia rollrent.pl umożliwia bezobsługowy wynajem pojazdów w  samym centrum miasta. Tuż przy budynku ratusza, w sąsiedztwie przystanku autobusowego znajdziemy stojak, przy którym ustawione są przeznaczone do wynajmu rowery, hulajnogi elektryczne jak również motocykle elektryczne. Wynajem odbywa się w sposób zdalny i nie wymaga obecności pracownika wypożyczalni. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem infolinii pod numerem 531 009 771.  Całość procesu rezerwacji i płatności obsługuje intuicyjna wyszukiwarka, którą znaleźć można pod adresem www.rollrent.pl.  Po wybraniu punktu odbioru i zwrotu, okresu wynajmu znajdziemy dostępne pojazdy jak również cenę jaką zapłacimy za czas użytkowania. Klienta nie zaskoczą żadne ukryte koszty ani dodatkowe opłaty. Po uzupełnieniu krótkiego formularza rezerwacji i akceptacji regulaminu wynajmu klient przekierowany jest do okna wyboru sposobu płatności. Za wynajem w wypożyczalni rollrent.pl do dyspozycji klientów jest kilka sposobów dokonania zapłaty online. Klient może wybrać pomiędzy płatności BLIK lub tradycyjnym przelewem online  jednym z blisko 20 najpopularniejszych polskich banków. Po kontakcie telefonicznym ustalić można również przelew BLIK na numer telefonu bądź zdalną płatność kartą za pośrednictwem wygodnej i bezpiecznej płatności.  Po wcześniejszym ustaleniu możliwa jest również płatność przy odbiorze.

Oferta pojazdów  rollrent.pl

W wypożyczalni rowerów, hulajnóg i motocykli każdy znajdzie coś dla siebie. Na amatorów rowerów czekają jednoślady w kilku kategoriach. Rower trekkingowy o rozmiarze koła 28-dla osób preferujących szybszą jazdę po lepszych nawierzchniach. Uniwersalny rower górski o rozmiarze koła 26 to połączenie lekkości oraz kół o dobrej przyczepności gwarantujący  dobre warunki jazy zarówno po asfalcie jak również po leśnych ścieżkach. Górski rower dziecięcy o rozmiarze koła 24 to uzupełnienie umożliwiające rowerowe wycieczki całej rodzinie. Ofertę rowerową zamyka rowerowa przyczepka do bezpiecznego przewozu dzieci.

Hulajnogi elektryczne rollrent.pl dostępne w Narolu to głównie model Xiaomi 356 lub bliźniacza konstrukcja rebel fast wheels pro. Modele te to połączenie lekkości i dobrych parametrów. Maksymalna prędkość około 20 km/h oraz zasięg około 20km umożliwia ciekawe wycieczki po okolicy. Dla bardziej wymagających dostępne są modele Xiaomi pro 2 o zasięgu ponad 40km.

Amatorom mocnych wrażeń polecamy elektryczny cross surron.  Elektryczny silnik o mocy 6KW, lekka konstrukcja i doskonałe zawieszenie to gwarancja niepowtarzalnych możliwości terenowych.

Bezobsługowy wynajem  Rollrent w Narolu

Narol jest pierwszym uruchomionym punktem bezobsługowego ładowania i dystrybucji hulajnóg elektrycznych w powiecie lubaczowskim.  W ramach projektu prowadzonego przez lokalna grupę działania Rozwój Ziemi Lubaczowskiej dofinansowana została koncepcja przygotowania jednego najbardziej innowacyjnych w kraju sposobu dystrybucji elektrycznych urządzeń transportu osobistego. Połączenie w pełni autonomicznej zasilanej solarnie  stacji szybkiego  ładowania hulajnóg z systemem mechanicznego blokowania i zwalniania wynajmowanych pojazdów z możliwością zdalnej obsługi jest rozwiązaniem niespotykanym w skali kraju. Rozwiązany został tu problem miejskich sieci wynajmu hulajnóg, które nierzadko blokują chodniki i przejścia dla pieszych a ładowanie UTO jest sporym wyzwaniem logistycznym.

Bezpłatny transfer pomiędzy punktami odbioru

Po uruchomieniu wszystkich planowanych punktów  wypożyczalni rowerów, hulajnóg i motocykli rollrent.pl możliwy będzie wynajem i zwrot w różnych lokalizacjach w obrębie sieci.  Czas ładowania hulajnogi w szybkiej ładowarce rolllrent.pl jest około trzy razy krótszy niż za pomocą  standardowej ładowarki. Dla osób które cenią sobie czas dostępna będzie opcja bezpłatnej wymiany rozładowanej hulajnogi na egzemplarz z pełnym akumulatorem lub wymianę na rower czy motocykl. W bieżącym roku uruchomiane zostaną następujące punkty wypożyczalni rollrent.pl : Ruda Różaniecka, Horyniec Zdrój, Lubaczów, Cieszanów.

Wypożyczalnia rollent.pl oferuje wynajem rowerów, hulajnóg i motocykli elektrycznych również w Tomaszowie Lubelskim.