Wypożyczalnia rowerów Rollrent.pl w Tomaszowie Lubelskim

Wypożyczalnia pojazdów elektrycznych rollrent.pl oferuje wynajem rowerów w mieście Tomaszów Lubelski. Już dziś możesz zarezerwować jeden z wybranych modeli rowerów i odebrać go w samym centrum Tomaszowa Lubelskiego. Tuż przy ławeczce, na której siedzi niezmiennie dr Peter -dobry duch miasta znajduje się punkt wynajmu rowerów, hulajnóg elektrycznych i motocykli crossowych surron.

 Tomaszów Lubelski to Jedno z ważniejszych miast Roztocza. Jest świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych. Z Tomaszowa Lubelskiego niedaleko do Piekiełka- rezerwatu geologicznego, Suśca z przepięknymi kaskadami na rzece Tanew. Stąd niedaleko również na Roztocze Południowe. Będąc w Tomaszowie Lubelskim warto wybrać się do największego i zarazem najpiękniejszego miasta okolicy- Zamościa. Jadąc w kierunku zachodnim spotkamy miasteczko Józefów gdzie powstał niedawno rowerowy single truck stanowiący sporą atrakcję dla rowerzystów.

 Czym zwiedzać Roztocze?

Wycieczka rowerowa

Większość turystów wybiera samochód do przemierzania okolicznych dróg. Nie brakuje pieszych odkrywców okolicy. Roztocze to jednak kraina rowerzystów. Jest tu bardzo wiele wytyczonych i dobrze oznaczonych tras rowerowych. Przez wschodnią część Polski a więc również przez Roztocze przebiega rowerowa trasa Green Velo -najbardziej popularny szlak rowerowy Polski Wschodniej. Turyści przybywający do Tomaszowa zabierają czasem ze sobą własne rowery. Wiele możliwości mocowania napędzanego siłą ludzkich mięśni dwukołowego pojazdu na dachu samochodu bądź w bagażniku mocowanym na haku holowniczym sprawia, że amatorzy roweru zabierają ze sobą swoje dwa kółka. Nie brakuje jednak osób, którym podczas urlopu brakuje możliwości wyjazdu w plener na rowerze.   W takiej sytuacji polecamy wynajem rowerów.

Wypożyczalnia rowerów rollrent.pl w Tomaszowie Lubelskim

 W Tomaszowie Lubelskim w samym centrum miasta znajduje się wypożyczalnia rowerów, hulajnóg i motocykli elektrycznych surron.  Pełną ofertę wypożyczalni, dostępne modele, regulamin wynajmu rowerów oraz ceny sprawdzić można w intuicyjnej wyszukiwarce pod adresem rollrent.pl. Dla  zainteresowanych dostępna jest również infolinia pod numerem 531 009 771 gdzie oprócz otrzymania wszystkich niezbędnych informacji dokonać można rezerwacji roweru i płatności online.  W ofercie wypożyczalni Rollrent.pl znajdują się następujące modele do wyboru:

 rower trekkingowy wielkość koła 28

 rower górski wielkość koła 26

 rower górski dziecięcy wielkość koła 24

przyczepka do bezpiecznego przewozu dzieci

 Rowery w wypożyczalni  Rollrent w Tomaszowie Lubelskim to w pełni przygotowane, nowoczesne  egzemplarze umożliwiające zwiedzanie Roztocza za kierownicy jednośladu.

 Bezobsługowy wynajem rowerów w wypożyczalni Rollent w Tomaszowie Lubelskim

stacja wynajmu

Biuro wypożyczalni rowerów  znajduje się na ulicy Lwowskiej 10 w Tomaszowie Lubelskim. Rowery wynająć można jednak bez konieczności wizyty w biurze. Na rynku przy płatnej strefie parkowania znajduje się stojak, który umożliwia bezobsługowy wynajem rowerów, hulajnóg czy motocykli elektrycznych. Rower zarezerwować można online na stronie rollrent.pl. Płatności dokonać można za pośrednictwem przesłanego linku, bramki płatności oraz kodu Blik. Odbiór rower następuje po zdalnym odblokowaniu bądź otrzymaniu kodu do kłódki zabezpieczającej. Zwrot roweru odbywa sie rónież bezobsługowo o dogodnej dla klienta porze.

 Sieć wynajmu rowerów Rolrent.pl na Roztoczu

 Wypożyczalnia rollrent.pl umożliwia transfer wypożyczonego pojazdu w ramach sieci punktów rozsianych na Roztoczu. W obecnym sezonie wypożyczony rower czy hulajnogę zwrócić można w Narolu, Rudzie Różanieckiej, Cieszanowie, Lubaczowie czy Horyńcu. W kolejnym sezonie planowane są nowe lokalizacje umożliwiające wynajem i zwrot rowerów w okolicy Tomaszowa Lubelskiego.

Punty wynajmu rowerów rolrent.pl