Surron wynajem na Roztoczu

Na rynek polski wszedł przebojem nowy model terenowego motocykla elektrycznego sur-ron Punkty dystrybucji tego terenowego elektryka mimo początkowego sceptycyzmu klientów  nie nadążają z realizacją zamówień. Co jest kluczem sukcesu dla tego nietaniego produktu? Jest kilka odpowiedzi na to pytanie. Elektryfikacji transportu to jeden z istotnych czynników. Ekologiczny, zeroemisyjny motocykl jest zdecydowanie bardziej przyjazny środowisku niż ryczący spalinowy cross.  Fani jazdy w terenie zdecydowanie bardziej przekonują się  do tego  nowego rodzaju motocykla ze względu na jego wyjątkowe osiągi.  

Czym rzeczywiście jest sur-ron?

Surron to elektryczny motorower z homologacją drogową. Połączenie to sprawia, że elektrycznym crossem legalnie jeździć mogą na podstawie dowodu osobistego dorośli którzy 18 lat ukończyli przed 2013 rokiem życia, bądź młodzież na podstawie karty motorowerowej. czy też odpowiednie kategorii prawa jazdy. Homologacja drogowa to zdecydowany atut tego terenowego pojazdu, która pozwala jeździć nim  w całkiem komfortowy sposób po mieście bądź lokalnych drogach.

 Sur Ron - dane techniczne

Podstawowym elementem konstrukcyjnym surrona jest jego lekka a zarazem mocna aluminiowa rama wraz z optymalnie umieszczonym elektrycznym silnikiem o mocy 6 kW.  Zasilany jest litowo-jonową baterią. To doskonałe połączenie gwarantujące zarówno niebywały przyjemność z jazdy wysoki moment obrotowy. Maksymalna prędkość powyżej 70 km na godzinę oraz deklarowany zasięg do około 70-80 km przy zachowaniu odpowiednich warunków jazdy. Doskonałą przyczepność i parametry jezdne gwarantuję zawieszenie o zmiennej twardości, które sprawdza się zarówno przy terenowej jeździe w trudnych warunkach jak również w warunkach szosowych  surron świetnie trzyma się drogi nawet pod pakowaniem mniej doświadczonych adeptów jazdy na motocyklu terenowym. Tarczowe hamulce z przodu i z tyłu dbają o bezpieczne zatrzymanie surrona przy każdej prędkości.

Surronem po Roztoczu

 Roztocze to wyjątkowa kraina pełna nieodkrytych miejsc, do których trudno dostać się samochodem czy rowerem. Miłośnicy trudnodostępnych miejsc docenią z pewnością możliwości terenowe elektrycznego surrona. Na terenowym elektryku dojedziesz do ukrytych wśród lasów bunkrów, znajdziesz najbardziej oddalone od asfaltowych dróg kamienne krzyże które są prawdziwą wizytówką Roztocza. Bez większych problemów pokonasz płytki strumyk lub przejedziesz po drewnianej kładce lub mostku by za chwilę gnać asfaltem z maksymalną prędkością blisko 80 km/h.

Wynajem surrona Roztocze

W myśl zasady, która mówi, że by napić się piwa nie trzeba kupować browaru polecamy wynajem elektrycznego surrona osobom, które chciałyby spróbować jego wyjątkowych możliwości. Większość klientów wypożyczalni tych elektrycznych motocykli terenowych to stali klienci, którzy po jednej próbie w terenie chętnie wracają po kolejne wynajmy.

Na Roztoczu działa kilka punktów wynajmu elektrycznych motocykli crossowych surron. Wypożyczalnia rollrent.pl oraz rentcars-roztocze.pl oferują wynajem terenowych elektryków surron  Lubaczowie, Tomaszowie Lubelskim, Suścu.   W rollrent.pl zarezerwujesz i opłacisz surrona online za pomocą płatności elektronicznej. Do wyboru jest kilka punktów odbioru na Roztoczu. Za dodatkową opłatą odbierzesz swojego surrona pod wskazanym przez Ciebie adresem. Wynajem elektrycznych motocykli terenowych to doskonały pomysł na aktywne spędzenie dnia.  Wypożyczalnia surronów oferuje usługę obsługi imprez typu wieczór kawalerski, spotkanie integracyjne itp. Wynajmij elektrycznego surrona na Roztoczu w wypożyczalni rollrent.pl