Tomaszów Lubelski - Centrum

Adres:
Lwowska 10, Tomaszów Lubelski
Telefon:
+48 531 009 771
Email:
kontakt.rollrent@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 22:00
Wtorek:
7:00 - 22:00
Środa:
7:00 - 22:00
Czwartek:
7:00 - 22:00
Piątek:
7:00 - 22:00
Sobota:
8:00 - 22:00
Niedziela:
8:00 - 22:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
45 dni

Tomaszów Lubelski to średniej wielkości miasto w województwie lubelskim. Zlokalizowany jest na południowo-wschodnim krańcu województwa przy trasie do przejścia granicznego z Ukrainą. Jest to największe miasto na Roztoczu co sprawia że jest dobrą bazą wypadową dla turystów. Dysponuje dobrą infrastrukturą turystyczną. Jest tą wiele hoteli a w okolicy mniejszych  punktów noclegowych. W mieście Tomaszów Lubelski jest wiele restauracji, barów, pubów. Tomaszów posiada dworzec autobusowy. Często kursują tu busy prywatnych przewoźników. Połączenia drogowe z miastami wojewódzkimi zarówno w kierunku Lublina i Rzeszowa nie stanowią problemu. W mieście nie funkcjonuje komunikacja przewozów miejskich. Do dyspozycji osób przemieszczających się po mieście są taksówki, wypożyczalnia samochodów rentcars-roztocze jak również nowopowstała wypożyczalnia rowerów, hulajnóg elektrycznych oraz motocykli crossowych surron- rollent.pl W ścisłym centrum miasta na ul. Lwowskiej 10, tuż przy rynku znajduje się punkt wynajmu rowerów, hulajnóg i motocykli elektrycznych. Wypożyczalnia rollrent.pl dysponuję kilkunastoma egzemplarzami  miejskich hulajnóg elektrycznych, rowerami oraz elektrycznymo crossami surron. Do dyspozycji mieszkańców jak również turystów są hulajnogi o zasięgu około 20 oraz 40 km. Atutem Rollrent.pl  jest fakt, że wynajętą hulajnogę czy rower  można zwrócić dowolnej lokalizacji wpisującej się w sieć punktów wynajmu hulajnóg elektrycznych Rollrent.pl to jest: w Zamościu, Lubaczowie, Narolu, Horyńcu, Rudzie Różanieckiej.

rower

FAQ: Wypożyczalnia Rowerów i Hulajnóg Elektrycznych RollRent w Tomaszowie Lubelskim

1. Gdzie znajduje się wypożyczalnia RollRent? Nasza wypożyczalnia znajduje się w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Lwowskiej 10. 

2. Jakie są godziny otwarcia wypożyczalni? Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu Działamy w sieci i oferujemy zdalny wynajem sprzetu z płatnościa online.

3. Jakie rowery i hulajnogi elektryczne oferujecie? Oferujemy szeroką gamę rowerów - zarówno miejskich, górskich jak i trekkingowych. W naszej ofercie znajdują się również hulajnogi elektryczne xiaomi, rebel i seegway.

4. Jak mogę wypożyczyć rower lub hulajnogę? Wystarczy przyjść do naszej wypożyczalni, wybrać odpowiedni sprzęt i uzupełnić formularz wypożyczenia. Potrzebny będzie dowód tożsamości. Możesz również zarezerwować sprzęt online przez naszą stronę internetową.

5. Ile kosztuje wypożyczenie roweru lub hulajnogi? Ceny wypożyczenia zależą od typu sprzętu i czasu wypożyczenia. Pełny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej.

6. Czy mogę wypożyczyć sprzęt na dłuższy okres? Tak, oferujemy również możliwość wypożyczenia roweru lub hulajnogi na kilka dni, tydzień, a nawet na cały miesiąc. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

7. Czy jestem odpowiedzialny za wynajety sprzęt? Tak, wszystkie nasze rowery i hulajnogi są ubezpieczone. Zalecamy jednak zachowanie ostrożności i przestrzeganie zasad ruchu drogowego poniewaz za szkody i uszkodzenia odpowiada uzytkownik. 

8. Czy oferujecie kaski lub inne akcesoria do wypożyczenia? Tak, oferujemy kaski oraz inne akcesoria, takie jak koszyki na rower, pompki, zestawy naprawcze itp. Wszystkie te elementy są dostępne za niewielką dodatkową opłatą.

9. Co powinienem zrobić w przypadku awarii lub uszkodzenia sprzętu? W przypadku awarii lub uszkodzenia sprzętu, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Nasz zespół pomoże Ci rozwiązać problem.

10. Czy mogę zarezerwować rower lub hulajnogę na konkretną datę?

Tak, możesz zarezerwować rower lub hulajnogę na konkretną datę. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami telefonicznie lub dokonaj rezerwacji online na naszej stronie internetowej. Zalecamy rezerwację sprzętu z wyprzedzeniem, zwłaszcza w sezonie letnim.