Narol - Centrum

Adres:
Rynek 1
Telefon:
+48 531 009 771
Email:
kontaktrollrent@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 20:00
Wtorek:
7:00 - 20:00
Środa:
7:00 - 20:00
Czwartek:
7:00 - 20:00
Piątek:
7:00 - 20:00
Sobota:
7:00 - 20:00
Niedziela:
7:00 - 20:00
Brak możliwości wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
45 dni

Narol

 Wypożyczalnia rowerów, hulajnóg elektrycznych i motocykli elektrycznych surron  w Narolu powstała by odpowiedzieć na zapotrzebowanie istniejące tu szczególnie w sezonie wakacyjnym. Narol to miasteczko wielu atrakcji turystycznych. Mimo swojej niezbyt okazanej wielkości zachwyca swoją urodą i niepowtarzalnym klimatem.  Uroczy rynek, przepiękna okolica i bliskość atrakcji, do których z pewnością należą pałac Łosiów  wraz ze słynna aleją kasztanową, odrestaurowany rynek z budynkiem ratusza i kościoła, dawna cerkiew. W pobliżu Narola znaleźć można  bunkry linii Mołotowa, drewniane cerkwie w Woli wielkiej czy Łówczy bądź sławne Szumy na Tanwi. Wspomniane atrakcje sprawiają, że Narol jest chętnie odwiedzany przez turystów.

Rowerem po gminie Narol

 Narol to prawdziwy raj dla miłośników dwóch kółek. Liczne dobrze oznaczone trasy rowerowe, przebiegający przez gminę szlak rowerowy Green Velo jak również umiarkowany ruch samochodowy sprawiają, że turystyka rowerowa rozwija się w Narolu bardzo dynamicznie.

Wynajem rowerów w Narolu

W samym centrum miasta, na placu rynkowym, tuż przy przystanku autobusowym znajduje się punkt bezobsługowego wynajmu pojazdów elektrycznych rollrent.pl- Narol. W ofercie wypożyczalni znajdują się tradycyjne rowery, rowery elektryczne, hulajnogi elektryczne jak również elektryczne motocykle crossowe sur-ron. Wynajem odbywa się w sposób bezobsługowy w oparciu o rezerwację na stronie internetowej rollen.pl bądź kontakt telefoniczny. Na stronie  lub za pośrednictwem infolinii zapoznać się można z cennikiem dostępnością oraz regulaminem.  Po zarezerwowaniu roweru, hulajnogi bądź motocykla i dokonaniu zdalnej płatności za pomocą karty płatniczej, przelewu online bądź kodu Blik następuje odblokowanie mechanicznego zabezpieczenia. Po zakończeniu korzystania z wynajętego pojazdu przed upływem okresu określonego w rezerwacji należy zwrócić pojazd do jednego z punktów.

Sieć punktów wynajmu rollrent.pl na Roztoczu.

Punkty wynajmu pojazdów elektrycznych rollrent.pl tworzą sieć, w ramach której można wynajmować i zwracać wybrane pojazdy w różnych lokalizacjach. Umożliwiają również szybkie podładowanie hulajnogi czy roweru bądź wymianę rozładowanego egzemplarza na taki z pełną baterią. W bieżącym sezonie punkty wynajmu funkcjonować będą w lokalizacjach: Narol, Tomaszów Lubelski, Ruda Różaniecka, Horyniec, Cieszanów i Lubaczów