Wypożyczalnia rowerów, hulajnóg elektrycznych i motocykli elektrycznych w Narolu

Pałac w Narolu

Narol to gmina, która dynamicznie rozwija infrastrukturę przyjazną turystom. Ciekawa historia, przepiękna przyroda, jak również duża ilość atrakcji turystycznych Gminy Narol sprawiają, że okolica jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego kraju. Szczególnie chętnie Narolszczyznę odwiedzają amatorzy turystyki rowerowej, którzy doceniają tę część Roztocza za umiarkowany ruch. Połączenie to z dużą ilością tras rowerowych sprawia, że jazda na rowerze lub hulajnodze pośród miejscowych lasów jest wyjątkowo przyjemna i bezpieczna.

Wypożyczalnia rowerów, hulajnóg elektrycznych i motocykli w Narolu

Rollrent

W samym centrum miasta, przy budynku ratusza, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, znajduje się wypożyczalnia rowerów, hulajnóg i motocykli rollrent.pl. Wynajem roweru lub hulajnogi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które spędzają w okolicach Narola swój urlop, a z różnych przyczyn nie mogli zabrać ze sobą własnego jednośladu. Koszt wynajmu roweru czy hulajnogi na kilka dni to kwota poniżej 100 zł, dlatego często transport roweru na urlop jest rozwiązaniem zbyt uciążliwym, a wynajem wydaje się być rozwiązaniem wygodniejszym.

Bezobsługowy wynajem rowerów i hulajnóg w Narolu

Wypożyczalnia rollrent.pl w Narolu oferuje całkowicie bezobsługowy proces wypożyczania pojazdów. Po telefonicznym kontakcie z numerem 531 009 771 lub rezerwacji na stronie internetowej oraz dokonaniu płatności za pomocą bramki przelewów, kodu BLIK bądź płatności kartą online, następuje zdalne odblokowanie zarezerwowanego roweru, hulajnogi czy motocykla.

wynajem bezobsługowy

Sieć punktów wynajmu rollrent.pl na Roztoczu

Wypożyczalnia rowerów, hulajnóg i motocykli surron działa w wielu lokalizacjach na terenie Roztocza. Wynajem i zwrot dostępne są w wybranych lokalizacjach. Punkty wynajmu rowerów i hulajnóg elektrycznych znajdziesz w w miastach: Tomaszów Lubelski, Narol, Horyniec-Zdrój, Ruda Różaniecka i Lubaczów.

Wypożyczalnia rowerów w Narolu