Tomaszów Lubelski to istotne miasto w tej części województwa Lubelskiego. Leży 30 km od przejścia granicznego z Ukrainą na trasie z Hrebennego do Zamościa. Tomaszów który ulokowany jest w centralnej części roztocza środkowego jest doskonałą bazą wypadową dla turystów. Nie bez znaczenia jest również rola handlowa Tomaszowa Lubelskiego, który jest jednym z pierwszych większych miast które można napotkać po przekroczeniu granicy.

Tomaszów Lubelski uznawany jest jako miasto atrakcyjne turystycznie. Głównie ze względu na miejsca noclegowe z którego urlopowicze wyjeżdżają by zwiedzać największe atrakcje okolicy. Do najciekawszych z nich z pewnością należą szumy na Tanwi w okolicach Suśca, obóz zagłady w Bełżcu czy też znane miejscowości wypoczynkowe takie jak Krasnobród czy Zwierzyniec

Jedną z atrakcyjnych form wypoczynku, jak również możliwością zwiedzania najbardziej niedostępnych zakątków w okolicy jest wynajem elektrycznych motocykli crossowych Sur-ron. Wypożyczalnia Rollrent w Tomaszowie Lubelskim oferuję klientom możliwość wynajmu surrnów w wybranej konfiguracji czasowej. Rollrent Tomaszów Lubelski to najprawdopodobniej jedyna wypożyczalnia oferująca wynajem elektrycznych crossów w województwie lubelskim.

Motocykle elektryczne Surron Tomaszów Lubelski

Oferujemy możliwość wynajmu nawet do 10 sztuk elektrycznych motocykli terenowych. Przejażdżki surronem to doskonałe rozwiązanie dla osób szukajacych możliwości dojazdu do miejsc do których nie prowadzą utwardzone drogi. Amatorzy odkrywania bunkrów, kamiennych krzyży czy leśnych cmentarzy bardzo chętnie wybierają wynajem surrona. Motocykl jest jedynym po rowerze dostępnym środkiem transportu powalających dotrzeć tam gdzie nie dojedzie nikt inny. Rozrywka jaka daje przejażdżka elektrycznym surronem to również powód dla którego wypożyczalnia Rollent obsługuje imprezy integracyjne typu wieczory kawalerskie czy panieńskie, a także spotkania integracyjne dla firm i zakładów pracy. Wypożyczalnia motocykli crossowy surrron Rollrent Tomaszów Lubelski przygotowuję wyznaczone propozycje tras które w zależności od preferencji klientów obejmują mniej lub bardziej wymagające odcinki Roztoczański bezdroży.