Wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych rollrent.pl jest już w Lubaczowie.

Polskie miasta z dnia na dzień zasypały stojące w losowych miejscach hulajnogi różnych marek wyposażone w silniki elektryczne. Od początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przypominają nam czasy dzieciństwa. Od tego sezonu dla mieszkańców Lubaczowa oraz turystów dostępny jest wynajmem hulajnóg w wypożyczalni rollent.pl

 Czy ten środek transportu zadomowi się  chodnikach, drogach i ścieżkach rowerowych powiatu lubaczowskiego?

Większość z nas hulajnogi kojarzy jeszcze z czasem dzieciństwa. Napędzana siłą naszych nóg mała hulajnoga była raczej zabawką niż formą transportu. Dziś w większości miast wypożyczalnie hulajnóg to uzupełnienie miejskiej sieci komunikacji publicznej. Wiele osób wykorzystuje je jako sposób dojazdu do pracy, na uczelnie czy do szkoły. Sporym atutem hulajnogi jest możliwość zabrania jej ze sobą po złożeniu i możliwość szybkiego doładowania baterii.

Gdzie znaleźć hulajnogę w sieci rollrent.pl w Lubaczowie?

Hulajnogę zabieramy z dowolnego punktu wynajmu, dokonujemy opłaty za pomocą strony www.rollrent.pl  i jedziemy tam gdzie chcemy. Hulajnogę możemy zwrócić w innym dowolnie wybranym punkcie z sieci rollrent na całym Roztoczu. Punkty te w sezonie wakacyjnym znajdziemy w miejscowościach Lubaczów, Horyniec, Narol, Cieszanów, Tomaszów Lubelski, Zamość. Niebawem ilość punktów wzrośnie o kilka  samoobsługowych  stacji odbioru i zwrotu.

E-hulajnogi Rollrent.pl – czy to się opłaca?

W odróżnieniu od typowych miejskich sieci wynajmu w wypożyczalni hulajnóg wynajem odbywa się na podstawie płatności z góry. Daje to gwarancję, że nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty w postaci dopłaty za minuty czy czas. Standardowy koszt wynajmu to 15zł za godzinę, 45zł za dobę i 130zł za tydzień użytkowania hulajnogi elektrycznej.

Po co komu hulajnoga elektryczna?

Przede wszystkim nie są one  traktowane jako dalekobieżny środek transportu. Wypożyczamy je albo celem rekreacyjnego  jeżdżenia po rynku miejskim dla zwykłej frajdy, albo szybkiego przejechania niewielkiej trasy. Hulajnoga elektryczna dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i składanej konstrukcji to świetna forma zwiedzania podczas urlopu. Zmieści się do bagażnika bardzo niewielkich samochodów. Pojedziemy nią w plener, zwiedzimy centrum miasta, nawet jeśli jest tam zakaz ruchu innych pojazdów, zabierzemy do metra czy autobusu miejskiego. Hulajnoga jest cicha, wygodna, ekologiczna więc stanowi ciekawą alternatywę dla rowerów. Szczególnie dla osób, które z różnych względów wolą mniej aktywą formę przemieszczania się.

Czy hulajnogi elektryczne wypchną z obiegu wersje standardowe?

Przed wybuchem mody na hulajnogi elektryczne, do łask wróciła ich zwykła, napędzana tylko siłą mięśni wersja. Co chwilę wychodziły nowe modele nowoczesnych hulajnóg, przekonując coraz więcej osób do tego środka transportu. To dużo wygodniejsza forma od roweru; hulajnogi są mniejsze i najczęściej składane. Bez problemu schowamy je w biurze czy wejdziemy z nimi do autobusu.

Hulajnogi elektryczne w świetle nowych przepisów

20 maja wchodzą w życie nowe przepisy regulujące poruszanie się narzędziami transportowymi, które nie podlegały do tej pory żadnym zapisom prawnym. Hulajnogi elektryczne, deskorolki itp. Znalazły soje miejsce w nowym prawodawstwie.

Najważniejsze zapisy to dopuszczenie hulajnóg do ruchu po ścieżkach rowerowych,  uregulowanie kwestii uprawnień do kierowania, wprowadzenie prędkości maksymalnej na poziomie 20 km/h oraz wprowadzenie zakazu parkowania hulajnóg tam gdzie chcemy. Parkując hulajnogę na chodniku należy pamiętać, że musi ona stać równolegle do krawędzi jezdni i na chodniku musi zostać przepisowe 1,5 metra przestrzeni dla pieszych.

Kupno czy wynajem hulajnogi?

Wypożyczalnie hulajnóg to alternatywa dla ich zakupu. Zakup dobrej hulajnogi to koszt około1,2-2,5 tys. zł. Nie każdy zdecyduje się na to jeśli nie zamierza jeździć nią regularnie.  Do tego dochodzą kwestie serwisowania oraz konserwacji. Wynajęcie hulajnogi z wypożyczalni na wet na 2-3 tygodnie w roku może okazać się więc decyzją uzasadnioną ekonomicznie.

Wynajem na próbę to dobre rozwiązanie przed zakupem hulajnogi na własność. Kilka dni użytkowania pozwoli nabrać pewności czy zakup drogiego sprzętu to właściwa decyzja.

Jak wynająć hulajnogę na Roztoczu?

W wypożyczalni hulajnóg elektrycznych www.rollrent.pl już dziś można zarezerwować pojazd dla siebie. Najprościej zrobimy to za pomocą formularza rezerwacji lub pod numerem 531 009 771. Wybierając punkt odbioru, termin wynajmu  i zwrotu sprawdzimy dostępność oraz pełny koszt. Rezerwacja zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Wynajem opłacimy online lub przy odbiorze.

Już niebawem punkt samoobsługowego wynajmu stanie w okolicy lubaczowskiego rynku. W każdej chwili hulajnogę odebrać można w ulicy Technicznej 3 lub zamówić dostawę pod wskazany adres.

Co jeśli nie hulajnoga?

Dla fanów mocniejszych wrażeń w rollrent.pl dostępny jest również wynajem motocykli elektrycznych surron. Globalny hit. Dynamiczny, zwrotny i absolutnie terenowy surron. Dzięki homologacji drogowej, która nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień oraz swojej przystosowanej do jazdy terenowej konstrukcji jest to oferta dla osób, które przy zwiedzaniu potrzebują większej  dawki adrenaliny.