Absolutna nowość w kwestii zwiedzania niedostępnych zakątków Roztocza to wynajem motocykla elektrycznego surron. Już dostępna w ofercie wypożyczalni pojazdów elektrycznych rollrent.pl   w punktach zlokalizowanych na terenie całego Roztocza. Sorrona w rollrent.pl  wynajmiesz w Lubaczwie, Tomaszowie Lubelskim, Zamościu, Suścu, Horyńcu. Zamówisz go również z dostawą pod dom.

Czym jest surron?

Motocykl elektryczny surron to połączenie motocykla crosowego o profesjonalnym zawieszeniu i wysokiej mocy z najnowszą technologią odzyskiwania energii typową dla  samochodów elektrycznych lub hybrydowych. Surrony to pojazdy całkowicie ekologiczne Jazda tym motocyklem to doskonała rozrywka zarówno dla osób pasjonujących się motocrossem jak również dla miłośników zwiedzania bezdroży. Przejażdżka  surronem to niezapomniane  doświadczenie dla każdego bez względu na wiek.  Bez hałasu, bez spalin ciesząc się pięknem roztoczańskiego krajobrazu. Jazda  pojazdem o zasięgu do 100 km z możliwością ładowania w każdym gniazdku elektrycznym daję prawie nieograniczoną mobilność. Koszt przejechania jednego kilometra jest bliski kilu groszom

Elektryczny motocykl crossowy surron fakty i dane.

Silnik o mocy 6 KW O efektywności 95%

Bateria 60 volt 32 Ah, Pełne ładowanie 3h

Maksymalna prędkość 75 km/h

Homologacja drogowa kategorii B/AM

Waga to ok. 50 kg maksymalne obciążenie 120 kg

To wszystko sprawia że niewinnie wyglądający, podobny do elektrycznego roweru górskiego sur-ron to prawdziwy tytan w swoim naturalnym środowisku czyli terenie.

 Wynajem surrona w wypożyczalni rollrent.pl

 Surrona wynająć można korzystając z wypożyczalni pojazdów elektrycznych rollrent.pl. Wynajem  to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiedzać niedostępna zakątki Roztocza szukając doskonałych ujęć lub  licząc nas spotkanie z rzadkimi okazami zwierząt. Surron to świetne narzędzie dla osób szukających adrenaliny. Jest on jednak  mało wymagający i wybacza wiele błędów początkującym kierowcom.

Już dziś  sprawdź dostępność i cenę wynajmu surronaa na stronie Rolrent.pl lub za pośrednictwem infolinii 531 009 771.  Zarezerwuj motocykl  dla siebie lub przyjaciół Zapytaj również o możliwość zorganizowania trasy tematycznej szlakiem roztoczańskich cerkwi, linii bunkrów Mołotowa, ścieżek dydaktycznych itp.