Wynajem bezobsługowy.

Firma Rollrentpl jest pionierem w dziedzinie wdrażania bezobsługowych systemów wynajmu różnego rodzaju sprzętów. Koszty pracy i dostępność pracownika szczególnie w branży turystycznej to jedna z większych wyzwań dla przedsiębiorców. Wynajem bezobsługowy to rozwiązanie, które generuje wymierne oszczędności w kwestii zatrudnienia i kosztów pracy i pozwala na utrzymanie dostępności produktu w wielu lokalizacjach praktycznie bez przerwy. Rozwiązanie wynajmu bezobsługowego można połączyć z całkowicie automatycznym systemem pozwalającym na generowanie kodu dostępów po dokonaniu płatności online. Wynajem bezobsługowym w firmie Rollrent.pl dotyczy rozwiązania, które umożliwia internetową rezerwacje i odbiór hulajnóg elektrycznych z floty wypożyczalni.  W odróżnieni do sieci wypożyczalni miejskich hulajnogi rollrent.pl są zabezpieczone przed nieautoryzowanym odbiorem przez osoby niepowołane. Dokonanie płatności wymusza również generowanie kodów dostępu do zamykanych skrytek na ładowarki czy inne akcesoria. Pracownik wypożyczalni ma stały podgląd procesu rezerwacji jaki statusu płatności. W momencie potwierdzenia płatności przez zintegrowaną bramkę online dokonuje on odblokowania zarezerwowanej hulajnogi jak również przesyła kod dostępu do zamykanej skrytki.

Płatność online

Płatności online można zintegrować zarówno z dostępnymi bramkami płatności typu payu które obsługują zarówno kody BLIK jak również tradycyjne przelewy online.  Rozwiązanie wynajmu bezobsługowego  można powiązać łatwo z dostawcami usług płatności kartą płatniczą typu sumup.

Możliwości

Bezobsługowy wynajem online to rozwiązania wdrożone w wypożyczalni Rollrent.pl służące do wynajmu hulajnóg, rowerów czy motocykli z floty są gotowym narzędziem do zastosowania w bezobsługowym wynajmie innych artykułów. Możliwości systemu mają spory potencjał zastosowania w wypożyczalniach kajaków czy rowerków wodnych. Możliwości zastosowania rozwiązania wynajmu bezobsługowego są w pewnym obszarze nieograniczone.