Bezobsługowe wynajęcie hulajnogi  lub wroweru  wypożyczalni Rollrent to szybki i prosty proces. Oto krok po kroku, jak to zrobić:

  1. Odwiedź naszą stronę internetową: Wejdź na stronę wypożyczalni www.rollrent.pl aby zapoznać się z modelami hulajnóg elektrycznych lub rowerów, dostępnością oraz z cenami wynajmu.

  2. Wybierz hulajnogę lub rower: Przejrzyj dostępne w wypozyczalni hulajnogi elektryczne i rowery sprawdź ich parametry: wielkość, zasięg, czas ładowania oraz ceny wynajmu i wybierz model, który najlepiej spełni Twoje potrzeby.

  3. Zarezerwuj rower lub hulajnogę: Wybierz datę i godzinę, kiedy chcesz odebrać hulajnogę, a także czas trwania wynajmu. Następnie przejdź prze proces  rezerwacji. Pamiętaj o tym by wpisywac prawdziwe i poprawne dane.  Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz mailem.

  4. Dokonaj płatności lub wybierz płtnośc przy odbiorze: Przejdź do płatności i wprowadź dane swojej karty kredytowej lub debetowej, wybierz przelew online lub płtnośc blik aby opłacić rezerwację. Pamiętaj, że płatność przy odbiorze dostepna jest tylko w wybranych punktach. Po zakończeniu płatności otrzymasz potwierdzenie rezerwacji na podany adres e-mail.

  5. Odbierz hulajnogę: W umówionym czasie, udaj się do wypożyczalni Rollrent, aby odebrać hulajnogę. Zdalne odblokowanie roweru lub hulajnogi nastąpi po zaksiegowani płtności. ZWylke trwa to nie więcej niz 1 minutę.

  6. Korzystaj z roweru lub hulajnogi Rollrent: Po odbiorze roweru lub hulajnogi rollrent, możesz zacząć korzystać gdzie tylko chcesz. Możesz np. zabrać hulajnoge na urlop. Przestrzegaj przepisów ruchu drogowego oraz dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

  7.  Zwróć hulajnogę: Po zakończeniu wynajmu, zwróć hulajnogę w jednym z punktów wypożyczalni Rollrent. Upewnij się, że jest czysta i w dobrym stanie technicznym. Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy, poinformuj o tym personel wypożyczalni.

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania dzwoń smiało pod numer  531 009 771 

Korzystając z usług wypożyczalni Rollrent, masz gwarancję łatwego i szybkiego wynajmu rowerów i hulajnóg elektrycznych, które umożliwią Ci odkrywanie uroków Roztocza w przyjemny i ekologiczny sposób.